Підтримати
ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ

Форум творчої молоді

Форум творчої молоді

Фонд провів низку заходів для творчої молоді України 

  • 15 листопада 2002 року у Національній філармонії України, у Києві, відбувся Форум творчої молоді. Участь у заході взяли члени Ради Фонду, президентські стипендіати, переможці конкурсів Фонду на кращий літературний твір «Село моє, для мене ти єдине» і «Богданова криниця», лауреати міжнародних музичних конкурсів.  
  • У 2003 році було організовано Форум творчої молоді України разом з Агенцією «Мистецьке березілля».
  • У 2003–2004 рр. зініційовано проведення молодіжних діалогів на сторінках газети «Дніпрова зірка» (м. Канів), які згодом проводилися спільно з редакціями районних газет Черкащини: «Вісник Золотоніщини», «Златокрай», «Драбівщина» та «Світлий шлях». Теми розмов –  найрізноманітніші: «Мої перші кроки на посаді Президента України», «На що б я витратив перший зароблений мільйон», «Чи можна повноцінно самореалізуватися у моєму селі, місті, в Україні» тощо.

Фонд узяв участь в організації  та відзначенні переможців Черкаського обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів  – членів Малої академії наук України та переможців Всеукраїнської олімпіади Національного авіаційного університету. 

Фонд узяв також участь в організації та фінансуванні Міжнародної зустрічі з учнями-фізиками, спільно з Національним фондом соціального захисту матерів і дітей «Україна – дітям» та Міністерством освіти і науки України (2003).

м