Підтримати
ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ

Творчий конкурс «Богданова криниця»

Творчий конкурс «Богданова криниця»

У січні–травні 2002 року було проведено літературний конкурс серед школярів Черкащини на кращий твір, присвячений 406-ій річниці від дня народження Богдана Хмельницького.  83 переможці здобули вищу освіту завдяки грантам Фонду. 

У травні 2002 року у черкаському Палаці культури «Дружба народів» було вшановано переможців конкурсу у номінаціях: прозаїчний, поетичний, журналістський твори, літературне краєзнавство. Переможці та їхні вчителі-наставники отримали від Фонду подарунки й грошові премії.

Чим допоміг юним літераторам цей конкурс? Відповідь на це питання дав один із переможців, випускник школи № 1 міста Лисянки Богдан Гнатюк в інтерв’ю газеті «День»: 

«Наша держава ще молода. У неї просто не вистачає рук. Ось Фонд і взявся за цю важку і маловдячну справу. Хочу від імені всіх переможців та учасників конкурсу подякувати своєму тезку Богданові Губському, який виводить “на орбіту” нас, молодих людей із провінції.  

Чим ми можемо віддячити Фонду? Думаю, своїм навчанням. Наприклад, я претендую (і не приховую цього) на золоту медаль за середню освіту. Знаю, що більшість учасників свята теж відмінники навчання. Це є реальним нашим внеском в інтелект нації».

м