Підтримати
ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ

Літературний огляд-конкурс «Село моє, для мене ти єдине»

Літературний огляд-конкурс «Село моє, для мене ти єдине»

Інтелект і творчі здібності – різні аспекти обдарованості дитини. Однак гармонійне їх поєднання зумовлює становлення самодостатньої особистості. Виявлення й підтримка творчої учнівської молоді, яка має здібності до рідної мови, літератури та історії – один із пріоритетних напрямків діяльності Фонду Богдана Губського. 

У 2000 році Фонд, спільно з Міністерством освіти і науки України, організував і провів Всеукраїнський конкурс на кращий літературний твір серед учнів сільських шкіл «Село моє, для мене ти єдине», в якому загалом взяли участь понад 45 тисяч школярів з усієї України. Підсумками конкурсу стали збірки кращих дитячих творів «Діти землі» (2000 рік) та «Чисті джерела» (2001 рік). 

  • У своїх творах учасники огляду-конкурсу стурбовані долею українського села, мріють про кращі часи, плекають віру і надію на майбутнє. Рідне село, приклад батьків і односельців породжують в юних душах світлі почуття, формують систему моральних цінностей, гордість за людей, які працюють на землі.
  • 100 переможців конкурсу та їхні вчителі були запрошені до Києва на зліт переможців. Усіх вшановано грамотами та цінними подарунками. Понад 20 конкурсантів-випускників отримали рекомендації для вступу на факультети філології та журналістики Львівського Національного університету ім. Івана Франка та  Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка.
  • Фонд спільно з видавництвом «Веселка» видав  збірки творів учасників конкурсу під назвою «Діти землі» (2000 рік), та «Чисті джерела» (2001 рік).
м