Підтримати
10-та РІЧНИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Конкурс під назвою «Україна: погляд у майбутнє» на кращий сценарій фільму

Конкурс під назвою «Україна: погляд у майбутнє» на кращий сценарій фільму

«Україна: погляд у майбутнє» – всеукраїнський конкурс  на кращий сценарій документально-публіцистичного фільму було організовано і проведено Фондом  з  метою ознайомлення вітчизняних та зарубіжних глядачів з життям України за 10 років незалежності. 

Створений за підсумками конкурсу документально-публіцистичний  фільм «Нам уже десять» демонструвався майже в сорока країнах світу.

  • У  лютому 2001 року Фонд оголосив всеукраїнський конкурс «Україна: погляд у майбутнє»   на кращий сценарій документально-публіцистичного фільму.     До участі в конкурсі долучились професіонали в галузі кіно, літератури, журналістики,  а також аматори. На адресу журі надійшло понад 50 сценаріїв. 
  • Лауреатами конкурсу стали письменники Ігор Малишевський, Богдан Жолдак, кінематографіст Олександр Фролов, журналісти Олександр Михайлюта, Анатолій Карась, Олександр Воробйов; аматори Любов Бурлака із с. Деміївка на Вінниччині, Григорій Чоста з м. Краматорська. 
  • Заохочувальними преміями журі були відзначені  Людмила Гусак із селища Верхній Рогачик Херсонської області, Олена Волошко з Житомирщини, Любов Яскульська з м. Кам’янки на Черкащині та Світлана Доміна з Гайворонського району Кіровоградської області.
  • Премії Фонду було вручено письменникам Ігорю Малишевському, Богдану Жолдаку та Олександру Фролову. 

Фільм: створений за підсумками конкурсу документально-публіцистичний  фільм «Нам уже десять» за сценарієм О. Фролова демонструвався майже в 40 країнах світу.

“Премії сценаристам”. “Урядовий кур’єр” № 84, 16 травня 2001 року.

“Народный фильм – к Дню независимости”. “День” № 96, 1 червня 2001 року.

м