Підтримати
КРАЩИЙ АГРАРІЙ

Кращий аграрій

Кращий аграрій

У 2000–2005 рр. Фонд відродив одну з кращих традицій — вшанування людей праці, тих, хто створює достаток у державі. З ініціативи Фонду було проведено огляд-конкурс «Кращий за професією» серед працівників сільського господарства в областях України. Переможців конкурсу, загалом 7 тисяч осіб, було вшановано преміями та подарунками.

У грудні 2001-го, на завершення трудового року, Фонд організував і провів святкові урочистості під гаслом «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» у Золотоніському, Драбівському та Канівському районах та місті Золотоноша на Черкащині. 

Було вшановано понад 3 тисячі працівників сільського господарства, переробних галузей та соціальної сфери села. Серед них: Надія Змерзла –   доярка СТОВ «Чапаєвське», Петро Карвацький – ланковий СТОВ «Прогрес», Ігор Кучина – механізатор СТОВ «Нива», Володимир Сергієнко – інженер СТОВ «Деньгівське», Раїса Максименко – свинарка ТОВ «Насіння», Іван Однорал – комбайнер СТОВ «Ранок», Анатолій Ганенко – водій СТОВ «Чернишівське», Сергій Гладкомаз – тракторист СТОВ «Пшеничники», а також сільські медики, освітяни, культпрацівники, зв’язківці. 

Кращих за професією трудівників нагороджено преміями та подарунками. Також для них виступали відомі артисти Павло Зібров, Ольга Крюкова, Дмитро Гнатюк, ансамбль «Кобза».

Подібні підбиття підсумків господарського року зі вшануванням людей праці відбувалися щорічно до 2005 року включно. 

Станом на 2005 рік Фондом було вшановано близько 7 тисяч працівників АПК і соціальної сфери.

м