Підтримати
ТУРБОТА: МЕДИЦИНА ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Соціальна допомога

Соціальна допомога

У ході проєкту протягом 2001–2004 рр. надавалась медична і соціальна допомога людям поважного віку, які зробили значний внесок у захист та розбудову України.

Фонд надавав допомогу ветеранам Другої світової війни, ліквідаторам аварії на ЧАЕС ліками, медпрепаратами, путівками на обстеження, лікування і санаторне оздоровлення. 

У 2000–2004 рр. передано  ліків та медпрепаратів, зокрема: 

  • журналістському фонду України для близько 1000 ветеранів журналістики (2000 рік);   
  • 500-м ветеранам Другої світової війни (2000 рік); 
  • 11-ти ліквідаторам аварії на ЧАЕС (2003 рік);
  • персоніфікована допомога ліками надавалася мешканцям Чорнобаївського району Черкащини Ю. Сахно, Д. Водянику, В. Гарнаті та Л. Овсяницькій з Канівського району.

Надано  путівки на лікування та оздоровлення: 

  • близько 200-м  ветеранам Другої  світової війни в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни «Циблі» та санаторії «Пролісок» смт Драбів;
  • понад 1070-ти учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС у санаторних закладах України. 

Надано персоніфіковану допомогу ліками та окулярами, а саме:  

  • близько 1000 окулярів передано Фондом мешканцям сіл Черкащини (2002 –2003 рр.);
  • персоніфіковане лікування та обстеження у медзакладах Києва та Черкас отримали: В. Федоренко із с. Прохорівка та Г. Зубченко із с. Таганча Канівського району; Н. Вовкотруб із Чорнобаївського району; І. Фесенко з м. Золотоноша; О. Соколов із смт Драбів (2002–2004 рр.).

Забезпечено медико-соціальні центри ветеранів книгами українських та зарубіжних авторів (2001р).

Ось що писала про про проєкт «Соціальна допомога» газета «Голос України» 26 червня 2001 року: 

«Більш ніж на сотню книг поповнився фонд бібліотеки Українського державного медико-соціального центру ветеранів Великої Вітчизняної війни, що у селі Циблі на Київщині. Твори українських та зарубіжних класиків, мемуари уславлених полководців часів Другої світової війни, популярні книги сучасних авторів передав у подарунок ветеранам Фонд. 

Ветерани, що лікуються у Циблях, стали першими читачами книги їхнього фронтового побратима – академіка Національної академії наук, Героя України Петра Тронька «Згадаймо всіх поіменно», виданої за підтримки Фонду».

м