Підтримати
КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ

Альбом «Гетьманські клейноди та особисті речі Богдана Хмельницького у колекціях музеїв Європи»

Альбом «Гетьманські клейноди та особисті речі Богдана Хмельницького у колекціях музеїв Європи»

2006 року у видавництві «Такі справи» (м. Київ) вийшов у світ альбом «Гетьманські клейноди та особисті речі Богдана Хмельницького у колекціях музеїв Європи (пошук, знахідки, атрибуція)» авторства Юрія Савчука. Відомий історик відстежує історичну долю національних реліквій, які вперше були запозичені у музеях Європи та представлені в Україні на виставці, організованій Фондом Богдана Губського «Україна – ХХІ століття» у 2002 р.

Тексти альбому подані українською та англійською. Видання ілюстроване і призначене для музейників, викладачів та студентів, широкого кола аматорів історії та старовини.

Це видання має незвичайну передісторію. Виставка «Гетьманські клейноди та особисті речі Богдана Хмельницького з колекцій музеїв Європи», художній блок марок «Гетьманські клейноди та особисті речі Богдана Хмельницького», документальний фільм «Штандарт Богдана», нагородження державними нагородами музейників України та країн-партнерів, участь в інавгурації президента України 2005 р. – своєрідні віхи на шляху втілення у життя великого міжнародного проєкту «Гетьманські клейноди та особисті речі Богдана Хмельницького».

Про все це докладно йдеться на сторінках альбому.

Завантажити видання за посиланням.

м